Souhlas se zpracováním osobních údajů

1.   Udělujete tímto souhlas společnosti HEROES Cosmetics, s.r.o. se sídlem Moskevská 78, Praha 10, 10100, IČ: 04969821, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 256423 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

-       jméno a příjmení

-       název společnosti

-       e-mail 

-       telefonní číslo

2.   Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem  kontaktování v rámci marketingových a remarketingových cílených akcí, zasílání obchodních sdělení, ukládání cookies a také pro evidenční účely. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.

 

3.   Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky.

4.   S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti info@heroes-cosmetics.cz s předmětem označení Žádost o vymazání osobních údajů.

 

5.   Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: 

a.    Poskytovatel softwaru Wix, Wordpress, Google Ads, Seznam.cz, Heureka, Amazon, Facebook za účelem správy dat a analytik nad publiky. 

b.    Digitální marketingová agentura MD works, s.r.o. za účelem marketingových průzkumů.

c.     Společnost Bioplace.cz, s.r.o., prodejce produktů za účelem prodeje. Společnost Bioplace.cz, s.r.o. disponuje vlastními obchodními podmínkami a zákazník uděluje samostatný souhlas se zpracováním osobních údajů.

6.     Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,

  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,

  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

© HEROES COSMETICS 2018 - 2020

lenka@heroes-cosmetics.cz | +420 720 759 768

  • HEROES COSMETICS
  • HEROES COSMETICS

HEROES Cosmetics, r.o., Moskevská 78, Praha 10, 10100, Česká republika